Spreminjevalec za široko ujemanje ( broad match modifier) je funkcija, ki vam omogoča, da v programu Adwords ...
Spreminjevalec za široko ujemanje (broad match modifier) je funkcija, ki vam omogoča, da v programu Adwords ustvarite ključne besede z širšim dosegom, kot to omogoča frazno ujemanje ter hkrati z večjim nadzorom kot pri širokem ujemanju.

S spreminjevalcem za široko ujemanje postavite znak (+) pred ključno besedo ali ključne besede s širokim ujemanjem v programu Google Adwords. Besede, ki sledijo znaku (+) se morajo pojaviti v iskalni poizvedbi iskalca natančno tako ali kot manjša odstopanja, da sprožijo oglase. Manjša odstopanja vključujejo napačno črkovane besede, edninske in množinske oblike, okrajšave, kratice ter besede z istim korenom (npr. »drevo« in »drevored«). Sopomenke (na primer »ideja«, »zamisel«) ter povezana iskanja (na primer »sadje« in »jabolko«) ne spadajo med ta odstopanja in ne sprožijo oglasov.

Poznamo več tipov širokega ujemanja za ključne besede. Polni spreminjevalec za široko ujemanje ključnih besed pomeni, da postavimo + znak pred vsako ključno besedo v nizu ključnih besed. Recimo, da je naša ključna beseda »+ženske +svečane +obleke«. Ob tej iskalni poizvedbi se bodo naši oglasi pojavljali bolj pogosto kot če bi uporabili frazno ujemanje.

Vrstni red ključnih besed ni pomemben. Različne variacije črkovanja in edninske/množinske oblike besed pa še vedno sprožijo oglase. Prav tako iskalni termini, ki prekinejo niz ključnih besed še vedno lahko sprožijo oglase. Ujemanja bi bila »ženske svečane obleke«, »ženska svečane obleke«(variacija ženske), »obleke ženske svečane« ali »ženske svečane poročne obleke« (vsiljena beseda v nizu ključnih besed). To je najbolj omejujoča oblika spreminjevalca za široko ujemanje.





Naslednji tip je dvojni sidrni spreminjevalec ključnih besed za široko ujemanje. Ta tip spreminjevalca ključnih besed ima vsaj dve ključni besedi v nizu ključnih besed opremljeni z znakom +. Če nadaljujemo s primerom ženskih svečanih oblek, bi ta spreminjevalec ključnih besed izgledal takole: »+ženske svečane +obleke«. Ta tip ujemanja je naslednji korak proti doseganju prikaznega deleža oglasov normalnega širokega ujemanja. V bistvu je podoben polnemu spreminjevalcu za široko ujemanje razen v eni besedi, ki je brez znaka + in se obnaša kot beseda s širokim ujemanjem.





Da bi besedi sprožili oglase (v kakršnemkoli vrstnem redu in variacijah/množinskih/edninskih oblikah itd.) bi se morale »ženske« in »obleke« pojaviti v iskalni pozvedbi, beseda »svečane« pa bi lahko bila del poizvedbe ali pa tudi ne. Poizvedbe, ki bi sprožile oglase bi bile na primer: »ženske obleke«, »ženske poročne obleke«, »ženska obleka za darilo« itd.

Enojni sidrni spreminjevalec ključnih besed za široko ujemanje pa se nanaša samo na eno ključno besedo v nizu ključnih besed pred katero zapišemo znak +. Npr. »ženske svečane +obleke«. To pomeni, da mora iskalna poizvedba vsebovati besedo  »obleke« (upoštevajoč variacije/množinske/edninske oblike itd.), da bi to sprožilo oglase. Oglasi bi lahko bili sproženi za iskalne poizvedbe, kot so »obleke«, »moške obleke«, »obleka za otroke« itd.





Sedaj, ko poznate razlike med različnimi tipi spreminjevalca za široko ujemanje verjetno razumete pomembnost in fleksibilnost tega tipa ujemanja. S praktično uporabo v adwordsih lahko ugotovite katere besede v nizu ključnih besed so potrebne, za pridobivanje kvalificiraneih obiskovalcev in hkrati obdržite nekaj aspektov normalnih ključnih besed s širokim ujemanjem.

Če se odločite, da boste spreminjevalca za široko ujemanje preiskusili v praksi je pomembno, da merite, kako se razvija vaša kampanja. Bodite pozorni, kako se spreminjajo kliki, cena na klike, konverzije, ROI itd. Lahko si ogledate tudi poročilo o učinkovitosti s podrobnostmi o ključnih besedah s spreminjevalcem za široko ujemanje. Če opazite, da te besede izboljšujejo vaš ROI, se jih držite. V nasprotnem primeru ostanite na širokem fraznem ali natančnem ujemanju za ključne besede.

Izboljšajte vaše oglaševanje na Googlu z uporabo spreminjevalca za široko ujemanje!

Avtor: Domen Čot, domen.cot@spletnik.si
Spletnik d.o.o., Dunajska 116,1000 Ljubljana
www.spletnik.si | www.povecajobisk.si | blog.povecajobisk.si


Ta teden predstavljamo ikono vpogleda v stanje na kartici »Oglasi«, s katero si lahko ogledate stanje odobritve in morebitne omejitve pravilnika za posamezen oglas.

Nova ikona bo za vas še posebej koristna, če oglašujete storitve ter izdelke, ki so omejeni z ...
Ta teden predstavljamo ikono vpogleda v stanje na kartici »Oglasi«, s katero si lahko ogledate stanje odobritve in morebitne omejitve pravilnika za posamezen oglas.

Nova ikona bo za vas še posebej koristna, če oglašujete storitve ter izdelke, ki so omejeni z našimi pravilniki o oglaševanju in se lahko prikazujejo samo v določenih državah ali z določenimi ključnimi besedami.

Če želite uporabiti novo ikono stanja, se poleg želenega oglasa v stolpcu »Stanje« na kartici »Oglasi« s kazalcem pomaknite nad oblaček:



Povedali vam bomo, ali se posamezni oglas prikazuje za privzeto ključno besedo in lokacijo, ki sta prikazani v pojavnem oknu. Če želite znova izvesti diagnozo za oglas z drugo ciljno lokacijo ali ključno besedo, lahko uredite parametre na desni strani oblačka:



Ta nova ikona dopolnjuje obstoječa orodja za diagnostiko oglasov, ki vključujejo pojavno okno za opis stanja na kartici »Ključne besede«, možnost diagnosticiranja več ključnih besed hkrati ter orodje za predogled in diagnozo oglasov.


Oglaševanje v prikaznem omrežju je v preteklih letih doživelo skoraj pravljično preobrazbo. Prvi medij so bile oglasne pasice »Kliknite tukaj«, današnji medij pa je lahko pameten in seksi, z njim pa lahko ...
Oglaševanje v prikaznem omrežju je v preteklih letih doživelo skoraj pravljično preobrazbo. Prvi medij so bile oglasne pasice »Kliknite tukaj«, današnji medij pa je lahko pameten in seksi, z njim pa lahko oživijo tudi največje ideje (celo tiste iz oglaševalske preteklosti). Ker je prikazno omrežje že dočakalo svoj »Pepelkin trenutek«, smo se odločili, da je čas, da posodobimo tudi »kočijo«. Zato danes predstavljamo nekaj sprememb, s katerimi boste lahko poenostavili nakup in upravljanje prikazovanja oglasov v programu AdWords.

Nova domača stran prikaznega omrežja v programu AdWords

Zadnjih devet let so stranke v programu AdWords kupovale oglaševalske akcije za prikazno omrežje prek vmesnika, ki je namenjen iskalnemu omrežju. To je kot tek v steklenih čeveljcih – morda je izvedljivo, vendar bi bilo bistveno lažje, če bi obuli ustrezne tekaške copate.  Zato bomo v programu AdWords prikaznemu omrežju namenili svojo kartico. Nova kartica »Prikazno omrežje«, ki jo bomo predstavili v naslednjih tednih, je vmesnik, ki je že od vsega začetka namenjen upravljanju oglaševalskih akcij v prikaznem omrežju. S to kartico boste lahko na enem mestu upravljali možnosti ponujanja, ciljanja in optimiziranja oglaševalskih akcij v prikaznem omrežju. Če kliknete spodnjo sliko, si lahko ogledate različne možnosti ciljanja, ki so na voljo na kartici »Prikazno omrežje«.


Zmogljivejši program za sobesedilo

Program za delovanje v sobesedilu, ki povezuje oglase s stranmi na podlagi ključnih besed, je središče za nakup prikazovanja oglaševalske akcije v prikaznem omrežju prek programa AdWords. Medtem smo v ozadju trdo delali, da bi lahko ta program resnično izboljšali in združili doseg prikaznega omrežja z natančnostjo iskalnega omrežja z uporabo možnosti ciljanja na sobesedilo na ravni ključne besede nove generacije. To pomeni, da lahko do stopnje posamezne ključne besede natančno nastavite storilnost svojih oglaševalskih akcij s ciljanjem na sobesedilo. Na ta način lahko uspešnost oglaševalske akcije za trženje ponesete na povsem novo raven.  Zdaj boste lažje razširili oglaševalske akcije v iskalnem omrežju tudi na prikazno omrežje in upravljali obe vrsti oglaševalskih akcij skupaj.

Primer: recimo, da imate v prikaznem omrežju aktivne oglaševalske akcije za turistično agencijo, ki ponuja počitniške pakete na številnih hrvaških otokih. Prej bi ustvarili tematske skupine oglasov, s katerimi bi ciljali na počitnice na Hvaru in na hrvaških otokih. Zdaj pa boste lahko s preglednostjo na ravni ključnih besed ugotovili, da so »počitnice na Hvaru« 4x bolj dobičkonosne kot »počitnice na hrvaških otokih«. Oglaševalske akcije lahko optimizirate, tako da bodo agresivnejše ciljale na zelo uspešne ključne besede in manj na »počitnice na hrvaških otokih«.

Zagotavljanje vizualne ostrine

Pisatelji najboljših pravljic vedo, da slike včasih zagotovijo boljšo komunikacijo kot besede (ali številke). Poleg kartice »Prikazno omrežje« ter programa za sobesedilo predstavljamo tudi način za ponazoritev dosega oglaševalskih akcij in omogočamo preverjanje, kako na ta doseg vpliva kombiniranje več vrst ciljanja, kot so ključne besede, umestitve, teme, zanimanja ali ponovno trženje.


Te spremembe predstavljajo nekaj največjih korakov, ki jih moramo izvesti, če želimo združiti vedo o oglaševanju v iskalnem omrežju z umetnostjo prikaznega omrežja. Upamo, da vam bomo lahko ponudili nekaj zmogljivih novih orodij, s katerimi se boste lahko povezali s strankami in jim prikazali privlačne ter ustrezne prikazne oglase.

Več o tem

V naslednjih tednih bomo vsem oglaševalcem predstavili novo kartico »Prikazno omrežje«. Če želite več informacij o novostih na kartici »Prikazno omrežje«, preberite Googlov članek o kartici Prikazno omrežje v centru za pomoč.

Pridružite se Googlu na naslednjem spletnem seminarju 15. maja, če želite izvedeti več o optimiziranju strategij ciljanja za oglaševalske akcije z uporabo možnosti ciljanja na sobesedilo na ravni ključne besede nove generacije.  Obiščite Googlovo novo stran o spletnem seminarju , če se želite registrirati.

Oglejte si, kaj je o novi kartici »Prikazno omrežje« in možnosti ciljanja na sobesedilo na ravni ključne besede nove generacije povedal Brad Bender, vodja oddelka za oglase v prikaznem omrežju.



Spletni iskalniki predstavljajo izredno pomemben vir obiskovalcev vsake spletne strani. S kvalitetnim planom zakupa ključnih besed in z dobro optimizacijo spletne strani si lahko zagotovimo dober obisk, kljub temu pa na obisk spletne stran pomembno vplivajo tudi sezonski trendi in panoga, v kateri se spletna stran nahaja.
Spletni iskalniki predstavljajo izredno pomemben vir obiskovalcev vsake spletne strani. S kvalitetnim planom zakupa ključnih besed in z dobro optimizacijo spletne strani si lahko zagotovimo dober obisk, kljub temu pa na obisk spletne stran pomembno vplivajo tudi sezonski trendi in panoga, v kateri se spletna stran nahaja.

V sklopu raziskav o obnašanju spletnih potrošnikov smo analizirali spletne sezonske trende in aktivnosti slovenskih spletnih uporabnikov po posameznih panogah ter jih primerjali s splošnim sezonskim trendom v letu 2011.

Analiza pomeni predvsem dodano vrednost za vse oglaševalce, ki v sklopu svojih kampanj uporabljajo tudi najbolj razširjen spletni iskalnik Google, saj lahko z njeno pomočjo jasno vidijo sezonska nihanja na spletu in glede na to tudi bolj učinkovito načrtujejo svoje oglaševalske kampanje. To pomeni, da začno pravočasno s pripravo oglaševalske strategije in kampanjo lansirajo v trenutku, ko je po njihovih produktih oz. storitvah tudi največje povpraševanje in zanimanje med spletnimi uporabniki.

V analizo je bilo vključenih skoraj 200 spletnih strani  z vseh pomembnejših panog, ki kreirajo splošni iskalni trend – to so poslovne storitve, spletne trgovine, finance, zdravje in lepota, spletni informacijski portali, trgovina in turizem. Osnovne podatke smo zbrali s pomočjo sistema Google Analytics ter jih nato podrobno pregledali in statistično obdelali.

Za vse blagovne znamke ter podjetja, ki si želijo uspešnega nastopa tudi na spletu, to pomeni, da ostaja Google kot spletni iskalnik še vedno najpomembnejši vir obiskovalcev in posredno prihodkov. Resnega nastopa na digitalnih medijih namreč brez strategije, ki bi vključevala tudi zakup ključnih besed na Googlu in optimizacijo spletnih strani, ni.

Splošni sezonski trend, ki zajema trende vseh analiziranih panog, kaže, da je obisk spletnih strani najvišji konec leta, v novembru in decembru, potem pa počasi pada in doseže svoj minimum v aprilu. Sezonski trendi posameznih panog od tega trenda precej odstopajo. Največja odstopanja so bila zabeležena v turizmu, kjer lahko spletne strani največji obisk pričakujejo v poletnih mesecih, najmanjšega pa v septembru. Zanimiv je tudi sezonski trend spletnih trgovin, ki vseskozi zaostaja za splošnim sezonskim  trendom, potem pa v zadnjem četrtletju strmo naraste in doseže svoj vrh v času prednovoletnih nakupov.

Spodnja infografika prikazuje odvisnost sezonskih trendov, deležev spletnih iskalnikov in aktivnosti uporabnikov na spletnih straneh iz posamezne panoge. Študija je pokazala velike razlike med sezonskimi trendi različnih panog.

   

Pri analizi deležev spletnih iskalnikov večjih odstopanj med panogami ni. Po pričakovanjih krepko prednjači Google, ki z močno vodilno pozicijo ostale spletne iskalnike, kot so Najdi, Bing in drugi, pušča daleč pod sabo. To pomeni, da je Google tudi primarni oglaševalski kanal za vse blagovne znamke, ki se želijo na spletu dobro pozicionirati in si povečati ter izboljšati prepoznavnost. Google namreč v povprečju dosega 92-odstotni delež. Do večjega odstopanja prihaja samo na področju financ, kjer Najdi.si dosega kar 13-odstotni delež (v primerjavi s povprečnim 6-odstotnim dosegom). Vsi preostali spletni iskalniki dosegajo zanemarljiv tržni delež.

Zadnji del študije se navezuje na aktivnost uporabnikov na spletnih straneh. V letu 2011 so slovenski uporabniki na spletnih straneh v povprečju preživeli 2 minuti in 57 sekund ter si ogledali 3,09 podstrani. Najdlje se uporabniki zadržujejo na spletnih informacijskih portalih (24ur.com, siol.net, cosmopolitan.si ipd.), najmanj časa pa preživijo na spletnih straneh s področja financ, zdravja in lepote ter trgovine. Raziskava je pokazala tudi, da si uporabniki največ vsebin oz. podstrani ogledajo na spletnih straneh spletnih trgovin, najmanj pa na tistih s področja financ.



Če pogledamo podatke bolj podrobno, ugotovimo, da si uporabniki na spletnih straneh s področja turizma vzamejo za prebiranje vsebine posamezne podstrani več kot 1 minuto, medtem ko uporabniki na spletnih straneh s področja trgovine podstrani preletijo precej hitreje, saj povprečen čas na eni podstrani znaša manj kot 45 sekund.

Za konec sledi še skupna statistika spletnih strani, ki smo jih v Red Orbitu optimizirali v lanskem letu. Optimizacija spletnih strani je našim naročnikom prinesla 10.534.412 obiskovalcev, ki so na spletne strani prišli prek 1.787.659 ključnih besed, se na njih zadržali 19.488.662 minut (oz. 37 let, 28 dni, 19 ur, 2 minuti in 12 sekund) ter si ogledali 130.244.083 podstrani.

Avtor: Andraž Štalec



Lani smo zvišali omejitev števila oglaševalskih akcij za vse oglaševalce na 500 oglaševalskih akcij in 3 milijone ključnih besed na račun AdWords. Danes v odziv na povratne informacije številnih naših oglaševalcev z veseljem najavljamo ponovno zvišanje omejitev za oglaševalske akcije AdWords.
Lani smo zvišali omejitev števila oglaševalskih akcij za vse oglaševalce na 500 oglaševalskih akcij in 3 milijone ključnih besed na račun AdWords. Danes v odziv na povratne informacije številnih naših oglaševalcev z veseljem najavljamo ponovno zvišanje omejitev za oglaševalske akcije AdWords.

Zdaj je mogoče imeti 10.000 oglaševalskih akcij (dejavnih in zaustavljenih skupaj) na račun. Zaradi te spremembe bo zdaj mogoče zlahka upravljati in spremljati več oglaševalskih akcij na enem mestu.

Urejevalnik AdWords, vmesnik AdWords API in vse druge storitve programa AdWords so združljivi s temi novimi omejitvami.

Celoten seznam vseh omejitev za račun, vključno z omejitvami za oglase in razširitve oglasov, je na voljo v centru za pomoč programa AdWords.

V naslednjih dveh objavah v nizu Orodja, s katerimi lahko veliko spremenite bomo predstavili orodja, s katerimi lahko izmerite donosnost vašega spletnega oglaševanja.
V naslednjih dveh objavah v nizu Orodja, s katerimi lahko veliko spremenite bomo predstavili orodja, s katerimi lahko izmerite donosnost vašega spletnega oglaševanja.

Sledenje konverzijam

S tem orodjem lahko preverite, ali ste dosegli zastavljene cilje oglaševanja, koliko so znašali vaši stroški in ali je vaše podjetje na podlagi teh podatkov izpolnilo cilje. Konverzija je lahko prenos brošure, uspešna prijava, oddano povpraševanje ali nakup.

Kako vam lahko pomaga?

To brezplačno orodje programa Google AdWords vam omogoča, da si ogledate statistične podatke za klike oglasov v programu Google AdWords, ki so vodili do izvedbe koristnega dejanja na vašem spletnem mestu (na primer izpolnjen spletni obrazec, nakup izdelka ali prikaz videoposnetka). Na tak način veste za katere ključne besede vam prinašajo več vrednosti in se vam zanje splača ponuditi več ter obratno.



Kako uporabiti to možnost?

Če želite uporabiti to orodje, morate najprej kopirati kodo sledenja konverzijam v računu Google AdWords (kartica Poročanje in orodja > Konverzije) in nato prilepiti delček kode v HTML spletnega mesta, ki ga želite preizkusiti.

Ko je koda nameščena, orodje za sledenje konverzijam programa AdWords namesti piškotek v računalnik ali mobilni telefon obiskovalca spletnega mesta, ko ta klikne enega od vaših oglasov. Če uporabnik pride do ene od vaših strani s konverzijo, AdWords zabeleži uspešno konverzijo.

Več o merjenju konverzij:

Objavil David Rožac, Google AdWords Slovenija

Ste kdaj razmišljali kako bi vašo Google kampanjo upravljali hitreje in bolj učinkovito? Rešitev je v avtomatizaciji vodenja kampanje z Adwords avtomatiziranimi pravili!

Google je naznanil, da je sedaj možno nastaviti do 100 avtomatiziranih pravil na uporabnika. Prej je bila omejitev 10 pravil. Hkrati je Google dodal možnost razveljavitve posameznega avtomatiziranega pravila v primeru, da rezultati pravila niso takšni kot smo želeli. Avtomatizirana pravila so koristno orodje za upravljanje vašega računa saj vam prihranijo čas, ker vam ni potrebno ročno spremljati in prilagajati kampanje. Na ta način lahko za vaše ...
Ste kdaj razmišljali kako bi vašo Google kampanjo upravljali hitreje in bolj učinkovito? Rešitev je v avtomatizaciji vodenja kampanje z Adwords avtomatiziranimi pravili!

Google je naznanil, da je sedaj možno nastaviti do 100 avtomatiziranih pravil na uporabnika. Prej je bila omejitev 10 pravil. Hkrati je Google dodal možnost razveljavitve posameznega avtomatiziranega pravila v primeru, da rezultati pravila niso takšni kot smo želeli. Avtomatizirana pravila so koristno orodje za upravljanje vašega računa saj vam prihranijo čas, ker vam ni potrebno ročno spremljati in prilagajati kampanje. Na ta način lahko za vaše oglaševanje na Googlu porabite manj časa.

Poglejmo si preprost primer. Recimo, da želite z oglaševanjem vaše akcijske ponudbe začeti naslednjo sredo ob 8 uri zjutraj. Veste, da ste takrat na dopustu in v bližini ne boste imeli računalnika ter posledično ne boste mogli ročno pognati vaše kampanje. V tem primeru je nastavitev avtomatiziranega pravila super rešitev, saj se bo vaša kampanja pričela medtem, ko boste vi uživali na zasluženem dopustu.




Če pomislite na pogosta opravila, ki jih počnete ročno, ko upravljate z vašo kampanjo verjetno z lahkoto naredite seznam opravil, ki so repetativna ali vam odžirajo čas in bi želeli, da jih namesto vas opravi avtomatika. Samodejna pravila se lahko uporabi na več načinov. Naprimer za:
  • načrtovanje prikaza oglasov za posebne ponudbe in akcije
  • višanje ponudb za ključne besede za prikaz oglasov na prvi strani
  • prilagajanje budžetov ali njihovo razporejanje za določene dneve
  • pavziranje neuspešnih oglasov ali ključnih besed
  • spreminanje ponudb za ključne besede za nadzor povprečne pozicije
  • povečanje ponudbe za prikaz oglasa na vrhu strani

Ustvarite lahko pravila, ki glede na izbrane pogoje opravijo določene spremembe v vaši kampanji. S pomočjo teh pravil lahko upravljate ponudbe, proračune, status oglasov na nivolju oglasne skupine, ključnih besed ali kampanje. Za kreiranje pravila kliknite na gumb automate oz. samodejno (odvisno od izbranega jezika) v vašem Adwords računu.

Nekaj primerov pravil, ki jih lahko ustvarite.

Pavziranje ključne besede z več kot 250 prikazi v zadnjih 30 dneh, pod pogojem, da je CTR nižji od 1%.




Pavziranje oglasov z več kot 250 prikazi v zadnjih 30 dneh, pod pogojem, da je CTR nižji od 1%.




Povečanje ponudbe za ključne besede, z oceno kakovosti nad 4 in povprečno pozicijo slabšo od 1.8, pri čemer je največja ponudba 0.50 EUR.



Povečanje ponude na vrh strani za ključne besede s povprečno pozicijo slabšo od 2, pri čemer znaša največja ponudba 0.80 EUR.



- itd.

Pomembno je, da so avtomatizirana pravila nastavljena ustrezno saj si v nasprotnem primeru lahko pokvarite uspešnost oglaševalske kampanje. Vedno kadar nastavljate avtomatizirana pravila, izberite možnost »Preview results« za predogled sprememb, ki bi jih naredilo pravilo. V nasprotnem primeru, lahko v vaši kampanji zaradi napačnih nastavitev pride do sprememb, ki jih niste pričakovali.

Na voljo imate tudi možnost, da na email prejmete obvestilo o spremembah, ki jih je pravilo naredilo na vaši kampanji. Frekvenco prejemanja si lahko nastavite tako, da ste obveščeni vsakič, ko se pravilo požene, samo če pride do sprememb ali napak, samo če pride do napak pri izvedbi pravila ali pa obveščanje izklopite. Priporočljivo je, da email prejmete vsakič ko katero od pravil posega v vašo kampanjo saj si ne želite, da se npr. zgodi, da ste pravilo nastavili neustrezno in vam to posledično pokvari rezultate vaše kampanje.

Avtomatizirana pravila so učinkovit način za upravljajne z vašo Google oglaševalsko kampanjo in vam lahko prihranijo ogromno časa. Vendar le pod pogojem, da veste kaj počnete. V obeh primerih se lahko obrnete na nas in z veseljem vam bomo pomagali.


Avtor: Domen Čot, domen.cot@spletnik.si
Spletnik d.o.o., Dunajska 116,1000 Ljubljana
www.spletnik.si | www.povecajobisk.si | blog.povecajobisk.si